Media entity slideshare (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Tags
os: Тегтæ

en: Download
os: Рахæсс

en: Format
os: Формат

en: Filename
os: Файлы ном
