Media entity slideshare (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Number of comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས་འབོར

en: Number of views
bo: ཀློག་གྲངས
