Media entity slideshare (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്
