Media entity slideshare (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Location
bn: অবস্থান

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক
