Media entity slideshare (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Tags
ps: بچوي

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Format
ps: بڼه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ
