Media entity slideshare (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Tags
sk: Značky

en: Download
sk: Prevziať

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Format
sk: Formát

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: API key
sk: API kľúč

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Number of comments
sk: Počet komentárov

en: Number of views
sk: Počet zobrazení
