Media entity slideshare (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Number of comments
th: จำนวนความเห็น

en: Number of views
th: จำนวนการเข้าชม
