Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Download
ast: Baxar

en: Format
ast: Formatu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Location
ast: Llugar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
