Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: Format
be: Фармат

en: Filename
be: Назва файла

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Number of comments
be: Колькасьць каментароў

en: Number of views
be: Колькасьць праглядаў
