Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Tags
cs: Štítky

en: Download
cs: Stáhnout

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Format
cs: Formát

en: Filename
cs: Název souboru

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Location
cs: Místo

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Number of comments
cs: Počet komentářů

en: Number of views
cs: Počet shlédnutí
