Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Tags
et: Sildid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Login
et: Sisselogimine

en: Format
et: Vorming

en: Filename
et: Failinimi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Location
et: Asukoht

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Id
et: ID

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: Image field display format settings
et: Pildivälja näitamise formaadi seaded
