Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Media
de: Medium
