Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Tags
hr: Oznake

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Login
hr: Prijava

en: Format
hr: Oblik

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Location
hr: Lokacija

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Number of comments
hr: Broj komentara

en: Number of views
hr: Broj pregleda
