Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Filename
ur: فائل کا نام
