Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Tags
he: תגיות

en: Download
he: הורדה

en: Login
he: כניסה

en: Format
he: פורמט

en: Filename
he: שם קובץ

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Location
he: מיקום

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Number of comments
he: מספר התגובות

en: Number of views
he: מספר הצפיות
