Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Login
ug: كىرىش

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Location
ug: ئورنى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا
