Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Number of comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་གི་གྲངས།

en: Number of views
dz: མཐོང་སྣང་ཚུ་གི་གྲངས།
