Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Tags
ht: Tag

en: Filename
ht: Non fichye

en: Updated
ht: A jou
