Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Tags
lv: Birkas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Format
lv: Formāts

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: API key
lv: API atslēga

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits
