Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Download
mn: Татах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Created
mn: Үүссэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Number of comments
mn: Сэтгэгдэлийн тоо
