Media entity slideshare (8.x-2.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Format
mr: रचना

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Location
mr: स्थळ

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
