Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Tags
nl: Labels

en: Download
nl: Downloaden

en: Login
nl: Inloggen

en: Format
nl: Opmaak

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Location
nl: Locatie

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Id
nl: ID

en: API key
nl: API-sleutel

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Number of comments
nl: Aantal reacties

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: Shared secret
nl: Gedeeld geheim

en: Download URL
nl: Download-URL

en: Number of slides
nl: Aantal slides

en: Image field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afbeeldingenveld
