Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା
