Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Tags
pl: Tagi

en: Download
pl: Pobierz

en: Login
pl: Zaloguj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Location
pl: Położenie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: API key
pl: Klucz API

en: Permalink
pl: Adres

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Number of comments
pl: Liczba komentarzy

en: Number of views
pl: Liczba odsłon

en: Image field display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola obrazu
