Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Tags
ro: Etichete

en: Download
ro: Descarcă

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Location
ro: Locația

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: API key
ro: Cheia API

en: Permalink
ro: Link permanent

en: Number of comments
ro: Număr de comentarii

en: Number of views
ro: Numărul de afişări

en: Image field display format settings
ro: Setările formatului de afișare a câmpului imagine
