Media entity slideshare (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Tags
sl: Oznake

en: Download
sl: Prenesi

en: Login
sl: Prijava

en: Format
sl: Oblika

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Location
sl: Mesto

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Number of comments
sl: Število komentarjev

en: Number of views
sl: Število ogledov
