Media entity Soundcloud (3.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ
