Media entity Soundcloud (3.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: Add
et: Lisa

en: Options
et: Valikud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine
