Media entity Soundcloud (3.1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Add
pt: Adicionar

en: Options
pt: Opções

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: Show comments
pt: Mostrar comentários

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Classic
pt: Clássico
