Media entity Soundcloud (3.1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Color
ne: रंग
