Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Add
eu: Gehitu

en: Options
eu: Aukerak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Show comments
eu: Bistaratu iruzkinak

en: About
eu: (r)i buruz
