Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Add
gl: Engadir

en: Options
gl: Opcións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Color
gl: Cor

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: About
gl: Información
