Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Add
hi: जोड़ें

en: Options
hi: विकल्प

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Color
hi: रंग

en: Show comments
hi: टिप्पणियां दिखाएं

en: Installation
hi: स्थापना

en: About
hi: के बारे में
