Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Color
hu: Szín

en: Show comments
hu: Hozzászólások mutatása

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Installation
hu: Telepítés

en: About
hu: Leírás

en: Classic
hu: Klasszikus
