Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: About
ku: دەربارە
