Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Add
oc: Apondre

en: Options
oc: Opcions

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Show comments
oc: Afichar los comentaris

en: About
oc: A prepaus
