Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Add
ro: Adaugă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Configuration
ro: Configurație

en: Color
ro: Culoare

en: Show comments
ro: Arată comentarii

en: About
ro: Despre
