Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Add
sl: Dodaj

en: Options
sl: Možnosti

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Color
sl: Barva

en: About
sl: O modulu
