Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Color
ug: رەڭ

en: About
ug: ھەققىدە

en: Visual
ug: كۆرۈنۈشلۈك
