Media entity Soundcloud (3.2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Add
el: Προσθήκη

en: Options
el: Επιλογές

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Color
el: Χρώμα

en: About
el: Περί
