Media entity Soundcloud (3.1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Color
gu: રંગ
