Media entity Soundcloud (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Show comments
ka: კომენტარების ჩვენება
