Media entity Soundcloud (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Options
ru: Опции

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Show comments
ru: Показать комментарии

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Type: @type
ru: Тип: @type
