Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: List
ar: لائحة

en: View
ar: عرض

en: Theme
ar: حلة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا
