Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: List
ca: Llistat

en: View
ca: Mostra

en: Theme
ca: Tema

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc

en: View: @view
ca: Vista: @view
