Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: List
hu: Lista

en: View
hu: Megtekintés

en: Theme
hu: Smink

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Light
hu: Világos

en: Dark
hu: Sötét

en: View: @view
hu: Nézet: @view

en: Theme: @theme
hu: Smink: @theme
