Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: List
it: Elenco

en: View
it: Visualizza

en: Theme
it: Tema

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Select
it: Scegliere

en: Light
it: Chiaro

en: Dark
it: Scuro

en: View: @view
it: Vista: @view
