Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: View
lv: Skatīt

en: Theme
lv: Tēma

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Select
lv: Izvēlēties
