Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: List
oc: Listar

en: View
oc: Veire

en: Theme
oc: Tèma

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Select
oc: Seleccionar

en: View: @view
oc: Vista : @view
