Media entity Spotify (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: List
ps: لړ

en: View
ps: ليد

en: Theme
ps: ویینه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Select
ps: غوره
